اگر در نصب نرم افزار ها مشکل دارید با پرداخت هزینه ایی جزیی برای شما نصب را انجام خواهیم داد.

نصب نرم افزار از راه دور

اما چگونه با ما همراه باشید.

لطفا قبل از ثبت سفارش موارد زیر را مطالعه نمایید.

رایانه ها و لپ تاپ ها شخصی از کاربردی ترین وسایل در خانه ، محل کار و ادارات هستند. این روزها کمتر کسی است که یک لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی نداشته باشد. این رایانه ها و لپ تاپ ها امکانات زیاد و شگفت انگیزی دارند. شما با نصب نرم افزار ها می توانید عکس های خانوادگی را ویرایش کنید، فیلم های ویدیویی را ببینید و حتی بازی های روز دنیا را بر روی رایانه شخصی خود داشته باشید. از روزی که رایانه ها پا به درون خانه هایمان گذاشتند همواره توسعه دهندگان با برنامه های جدید نرم افزاری، دنیایی جدید برای ما خلق کرده اند. گستره استفاده از رایانه با وجود انواع نرم افزارهای کاربردی، تخصصی و حتی بازی هر روز بیشتر می شود. با نصب ویندوز تنها یک سیستم روی رایانه دارید لازم است تا همه نرم افزارهای مورد نیاز را بر روی ویندوز نصب کنید تا سیستم شخصی خودتان را داشته باشید.

برخی از مشتریان و یا کاربران سایت در هنگام نصب افزارها مشکل دارند و گاها با پرداخت هزینه در خواست نصب نرم افزار ها را در رایانه خود دارند. در این راستا بستری برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی هزینه نصب را بپردازید تا این نصب برای شما بصورت اصولی انجام شود.

اما برای اینکه نصب نرم افزار برای شما انجام شود لازم است موارد زیر را حتما مطالعه کنید.

  1. برای نصب نرم افزار از راه دور باید نرم افزار AnyDesk را در رایانه خود نصب کنید (برای دانلود نرم افزار انی دسک کلیک کنید)
  2. بعد از نصب یک کد 9 رقمی به شما در نرم افزار داده می شود که باید در هنگام تماس آنرا برای ما بخوانید. 
  3. همه موارد نصبی بین ساعت 20 الی 22 انجام می شود درغیر این ساعات از پذیرش نصب معذوریم.
  4. هزینه پرداختی فقط شامل نصب می باشد و اگر به هر دلیلی نرم افزار شما پاک شد باید مجددا هزینه نصب را پرداخت نمایید.
  5. هزینه پرداختی شامل آموزش نرم افزار نمی باشد ، لطفا در هنگام نصب از کارشناس نرم افزار مورد نحوه کارکرد سوالی نپرسید.
  6. تلفن پشتیبانی در سایت درج شده است که در ساعت مقرر می توانید تماس بگیرید.

نصب نرم افزار کات مستر

70فروش
50
هزار تومان

نصب نرم افزار چیف آرشیتکت

429فروش
89
هزار تومان

آموزش طراحی 3 بعدی کابینت در نرم افزار چیف آرشیتکت

327فروش
950
هزار تومان

نصب نرم افزار اسمارت کات

94فروش
59
هزار تومان

نصب پلاگین رندر چیف آرشیتکت

119فروش
50
هزار تومان

کاملترین کتابخانه نرم افزار چیف آرشیتکت در ایران

1297فروش
250
هزار تومان

چیف آرشیتکت نرم افزاری بسیار حرفه ای و قدرتمند برای تمامی معماران , آرشیتکت ها و تمامی افرادی که می خواهند ساختمان سازی کنند می باشد که با کمک Chief Architect می توانید براحتی تمامی نمای داخلی و بیرونی ساختمان را بصورت 2 بعدی و سه بعدی طراحی کنید. این برنامه با در اختیار داشتن بیش از 2000 متریال مختلف می تواند طراحی شما را به واقعیت نزدیکتر کند. همچنین Chief Architect دارای 12000 نمونه آماده از لوازم خانه را دارا می باشد. مثلا شما می توانید براحتی نمای داخل ساختمان را کار کنید و قسمت های مختلف خانه را تنها با کلیک کردن موس بکشید و جابجا کنید و هر شی را در جای خود قرار دهید و یا می توانید براحتی دیوارها , پنجره ها و درهای ورودی ساختمان را با سرعت بسیار بالای برنامه شبیه سازی کنید. شما با در اختیار داشتن Chief Architect می توانید بر روی تمامی قسمت های ساختمان مانند سیم کشی برق منزل , مبلمان خانه , اتاق خواب , سرویس بهداشتی , شیب بندی ساختمان , نور پردازی , سقف , فونداسیون و … نظارت داشته باشید.